top of page

Group

Public·90 members

Звезда Манчестер Сити uživo prenos 13 децембар 2023

31. 8. 2023. — Fudbaleri Crvene zvezde igraće u Grupi G zajedno sa prvakom Evrope Mančester sitijem, nemačkim Red Bul Lajpcigom i Jang Bojsima. Izvor: B92 ...

Posle jednog kornera, lopta se odbila do Lorisa Benita na drugoj stativi, on šutira, golman crveno-belih Omri Glazer brani, ali se lopta od Koste Nedeljkovića vraća u gol. I opet Zvezda stvara šansu, Bukari izlazi sam pred golmana, ali ne uspeva da kontroliše loptu, koju je golman pokupio bez previše problema. Švajcarci su i to kaznili - Levin Blum je bio strelac, takođe posle kornera, kada je ostao sam na ivici kaznenog prostora. Do kraja poluvremena iz tabora crveno-belih zapretio je još Hvang sa distance, ali je bio neprecizan. Drugi deo počeo je daleko sporije, u prvih nekoliko minuta samo su fudbaleri Jang Bojsa dva puta pretili sa distance, dok Zvezda nije uspevala da poveže redove. Konačan rezultat - 2:2, na dva minuta pre isteka regularnog toka meča, postavio je Osman Bukari, reprezentativac Gane u dresu Crvene zvezde. Meč je produžen za sedam minuta, ali Zvezdini napadi naposletku nisu krunisani još jednim golom - posebno dobru priliku za pobedu imao je Aleksandar Katai duboko u nadoknadi vremena. Autor fotografije, EPAAutor fotografije, EPAAutor fotografije, EPAAutor fotografije, EPAMančester siti - Crvena zvezda 3:1Da je neko navijačima Crvene zvezde rekao da će njihov tim voditi 1:0 na poluvremenu prvog meča Lige šampiona protiv Mančester sitija, prvaka Evrope, mnogi ne bi verovali. Napadao je engleski šampion sve vreme, imao 22 udarca na gol, jednu pogođenu prečku, posed lopte, pregršt kornera, ali su crveno-beli od 45. [[СПОРТ<]] Звезда Манчестер Сити uživo prenos 2022 пре 9 сати — пре 4 дана — Манчестер сити Црвена звезда uživo prenos 2022 19 септембар 2023 пре 16 сати — Šampion Engleske, Mančester Siti, . Bili su fudbaleri Lajpciga konkretniji od prvog minuta. Kontrolisali su igru, lako stizali do šesnaesterca crveno-belih, a potom visokim presingom sprečavali fudbalere Zvezde da započnu napad kako treba. Urodilo je to plodom već u 9. minutu, kada je Simons bio strelac za 1:0. Dobio je loptu na tridesetak metara od gola i sa mnogo prostora oko sebe, zbog čega je krenuo ka golu i iz kaznenog pogodio suprotan ugao Glazerovog gola. Odličnu šansu imao je nemački klub u 45. minutu, kada je Openda sam izašao pred Glazera, ali je izraelski golman uspeo da mu iščačka loptu, da bi samo koji minut kasnije veliku šansu, kada je Forsberg promašio sa desetak metara od gola. Bila je Zvezda značajno agresivnija u drugom poluvremenu, imala više loptu u nogama, ali nije stvorila značajnu priliku za izjednačenje. Najbliži tome je bio Piter Olajinka, koji je snažno šutirao sa desetak metara, ali je golman Lajpciga odlično reagovao. Inicijativa Zvezde, po snažnoj kiši u Beogradu, prekinuta je golom Lajpciga u 77. minutu, kada je Openda pogodio posle kontra napada. Zvezda je na 2:1 smanjila posle autogola u 80. i nezgodnog centaršuta Gejlora Kange. Najbolji priliku za izjednačenje crveno-beli imali su u 90. Uživo, prenos, Mančester siti - Crvena zvezda - Media Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Mančester sitija u utakmici 1. kola grupe G Lige šampiona rezultatom 3:1Golove za trijumf šampiona Evrope na stadionu ... Na pitanje posle utakmice da li će podneti ostavku, Bahar je izjavio o tome ne razmišlja i da nikada ne odustaje. „Ne mogu da uđem na teren i postižem golove... Stvaramo šanse, ali ne postižemo golove, a posao igrača je da to reše", naveo je. Ono što navijače crveno-belih dodatno brine jeste i povreda Mirka Ivanića, jednog od najboljih igrača Zvezde ove sezone, koji je izašao u drugom poluvremenu. povećao Levin Blum - fudbaleri crveno-belih su u međuvremenu stvorili čitav niz šansi, ali su neprecizni bili Šerif Endiaj, Osman Bukari, Jovan Mijatović i Žan-Filip Kraso. Zvezdi je ovo četvrti poraz u ovogodišnjoj Ligi šampiona i četvrta je u Grupi G sa jednim osvojenim bodom, gde će i ostati bez obzira na rezultate u poslednjem kolu 13. decembra. Tada će u Beogradu gostovati evropski prvak Mančester siti, koji je u borbi za prvo mesto u grupi savladao nemački Lajpcig 3:2 „Mogli smo da pobedimo... Ne sećam se kada smo stvorili toliko šansi, imali smo ih šest ili sedam sigurno", izjavio je posle meča Aleksandar Dragović, kapiten crveno-belih. FK Crvena zvezda - Manchester City резултат уживо FK Crvena zvezda Manchester City резултати уживо (и онлајн видео пренос утакмице уживо - live stream) почиње 13. дец 2023. у 17:45 GMT на Stadium Rajko ... Kakva je bila situacija na terenu jasno je pokazala statistika u 35. minutu - Lajpcig je do tada napravio 203 dodavanja, a Zvezda samo 58. U nastavku je Zvezda krenula bolje, uspevala da se približi golu protivnika, ali je uvek nedostajalo nekoliko mirnijih dodavanja na polovini protivnika. Inicijativu beogradskog kluba, evrogolom u 59. minutu, prekinuo je 20-godišnji holandski supertalenat Ćavi Simons. Imao je nemački sastav kontrolu meča i u nastavku, ali je Marko Stamenić u 70. minutu uspeo da smanji na 2:1, kada se mu lopta odbila posle jednog udarca, pa je sa pet metara ubacio u praznu mrežu. Do kraja meča crveno-beli nisu stvorili priliku za izjednačenje, iako je Kosta Nedeljković pogodio stativu, ali je tada već bilo kasno - Lajpcig je u tom trenutku već uvećao prednost. Gol je u 84. Mančester Siti – Crvena zvezda – Live - FudbalStar 19. 9. 2023. — Zvezda ima šanse protiv Manchester city-ja. Drugo najveće pitanje glasi: gde mogu da gledam live prenos utakmice. Prenos utakmice će biti na ... Prekinuo je to u 55. minutu Hvang, Južnokorejac iz redova crveno-belih, kada je pogodio stativu, a dve velike šanse imao je i mladi Jovan Mijatović, koji je ušao umesto Endiaja. Prvo je neprecizno šutirao sa desetak metara, posle odlične asistencije Osmana Bukarija, da bi potom loše reagovao glavom, posle centaršuta Milana Rodića. Bitna vest! Na dva kanala možete da gledate prenos meča 19. 9. 2023. — Fudbaleri Crvene zvezde u utorak od 21.00 čas (RTS 1 i Arena Sport Premium 1.) igraju protiv Mančester sitija meč na "Etihadu" u okviru 1. [ЛИВЕ ХД] Звезда Манчестер Сити uživo 13/12/2023 пре 10 сати — [ЛИВЕ ХД] Звезда Манчестер Сити uživo 13/12/2023 Pratite Crvena zvezda - Manchester City 13. 12. 2023 uživo - livescore, audio commentary, ... Crvena zvezda je na poluvremenu, baš kao u prvom kolu protiv Mančestera vodila, minimalnim rezultatom 1:0, a strelac je bio Šerif Endiaje, Senegalac u redovima crveno-belih, posle intervencije video tehnologije. Odličnu partiju u prvom poluvremenu pružio je i čuvar mreže Crvene zvezde Omri Glazer, odbranivši nekoliko šuteva igrača u crno-žutim dresovima. Hladan tuš za srpskog prvaka usledio je u ranoj fazi nastavka kada je izjednačio Filip Ugrinić, švajcarski fudbaler srpskog porekla. Inicijativa fudbalera u crno-žutim dresovima se nastavila, što je dovelo do preokreta u 60. minutu, kada je rukom igrao Zvezdin defanzivac Naser Điga, pa je dosuđen penal. Njega je u gol pretvorio Sedrik Iten, tako da je Jang Bojs poveo sa 2:1. UŽIVO Mančester siti Crvena zvezda live prenos Liga Hrabra Zvezda se nije obrukala! Siti je klasa koja ne prašta! (VIDEO). 19.09.2023. 22:55. 1. Autor: A. Š. Crveno-beli treće učešće u Ligi šampiona otvarili ... Fudbal i Liga šampiona: Zvezda promašivala, Jang Bojs 18. 9. 2023. — decembra. Tada će u Beogradu gostovati evropski prvak Mančester siti Međutim, rezultati na terenu nisu odgovarali očekivanjima - evropski ...