top of page

Group

Public·91 members

Звезда Манчестер Сити utakmice 13 децембар 2023

пре 1 сата — Звезда Манчестер Сити uživo live 13 децембар 2023 Гледајте уживо 19. 9. 2023. — Navijači crveno-belih će moći da gledaju prenos utakmice ...

FK Crvena zvezda - Manchester City резултат уживо FK Crvena zvezda је играо против Manchester City у 1 утакмица ове сезоне. Тренутно, FK Crvena zvezda рангира 4., док Manchester City држи 1. позиција. Zvezda je izgubila, ali nije se obrukala. Nije alibi, ali treba podsetiti da je Siti prošle sezone kada je osvojio titulu prvaka Evrope na Etihadu pobedila RB Lajpcig sa 7:0, Bajern sa 3:0 i Real Madrid sa 4:0. Ovom pobedom Građani su se izjednačili na prvom mestu na tabeli sa RB Lajpcigom, koji je nešto ranije istim rezultatom slavio u Bernu protiv Jang Bojsa. Određen sudija za utakmicu Crvena zvezda - Mančester siti 28. 11. 2023. — Azerbejdžanski sudija Alijar Agajev određen je za glavnog sudiju utakmice 6. kola grupe G Lige šampiona između Crvene zvezde i Mančester ... Fudbal - LŠ: Mančester siti - Crvena zvezda 19. 9. 2023. — Zvezda je u prethodnih 12 utakmica u elitnom društvu ostvarila dve pobede, uz jedan remi i devet poraza. Pored Crvene zvezde i Mančester ... minutu doneo preokret nakon izvedenog slobodnog udarca i loše intervencije Izraelca na golu Crvene zvezde. Od tog trenutka vidljiv je bio pad u igri srpskog šampiona, odnosno Siti nije ništa menjao, nastavili su njegovi igrači da melju i stvaraju šanse da bi Rodri u 73. minutu otklonio sve dileme oko pobednika ovog duela. Do kraja meča Zvezda je pokušala da stigne bar do još jednog gola, ali je realno Siti bio bliži četvrtom pogotku. Na kraju više nego zaslužena pobeda ekipe Pepa Gvardiole, ali pohvale zaslužuju i izabranici Baraka Bahara. Sa samo jednim bodom iz prvih pet mečeva i poslije poraza od Jang Bojsa u prethodnoj utakmici u Bernu nema Zvezda šanse da se bori ni za treće mjesto u grupi, ali će svakako htjeti puleni Baraka Bahara da se oproste od elite na najbolji mogući način. Mančester siti dolazi rasterećen poslije totalne dominacije grupom i pet pobjeda iz prvih pet mečeva, ali mašinerija Pepa Gvardiole sigurno neće posustati. KAD, GDJE, KAKO DA GLEDAM? Meč je na programu od 18:45 na stadionu "Rajko Mitić", a prenos će biti realizovan kako na kanalima "RTS-a" tako i na "Areni sport". (ДАНАС#) Црвена звезда Ман Сити utakmice 13 децембар пре 4 сата — пре 14 сати — Zvezda pustila u prodaju dodatni kontingent karata za Mančester siti utakmice između Crvene zvezde i Mančester Sitija ... Naravno, moći ćete da pratite i tekstualni prenos uz MONDO, sa javljanjima sa lica mjesta. KAKVU ZVEZDU OČEKUJEMO? Prije svega borbenu! Iako meč nema rezultatski značaj mnogo bi značio ovom timu makar bod iz duela sa najboljim evropskim timom pred kraj polusezone i "vječiti derbi" koji je na programu 20. decembra. Iako je vrlo teško prognozirati sastave Baraka Bahara koji ne prestaje da eksperimentiše za ovaj meč se očekuje Uroš Spajić u zadnjoj liniji, Kosta Nedeljković i Vladimir Lučić po bokovima, kao i povratak Gelora Kange u tim. Fudbal - LŠ: Crvena zvezda - Mančester sitiZa čast i za navijače. Utakmica koja, nažalost, nema nikakvu takmičarsku draž. A u Beograd dolazi šampion Evrope. Pre dve nedelje je u Bernu protiv Jang bojsa izgubljena svaka šansa da se šampion Srbije nađe u žrebu za prolećni deo evropskih takmičenja, pa poslednje kolo Lige šampiona dočekuje bez ikakve euforije. Uz to, i gosti dolaze potpuno rasterećeni, jer su kolo pre kraja obezbedili prvo mesto u grupi. Bez obzira na stanje na tabeli, ne igra se svaki dan protiv najboljeg tima na kontinentu, i biće ovo još jedna prilika da fudbaleri Crvene zvezde pokažu da li su mnogi grešili kada su im govorili da nisu za takmičenje poput Lige šampiona. Utakmica se igra na stadionu Rajko Mitić, a početak je u 18. Crvena zvezda - Manchester City UŽIVO 13. 12. 2023 | Nogomet - Rezultati. comPratite Crvena zvezda - Manchester City 13. 2023 uživo, livescore, audio commentary, Crvena zvezda nedavni rezultati, vijesti, informacije, Crvena zvezda - Manchester City međusobni omjer! Nogomet stranica Rezultata pokriva nogometne rezultate i nogometne vijesti za više od 1000 natjecanja diljem svijeta. Crvena zvezda, Dinamo, Hajduk, HNL, Liga Prvaka, Bundesliga, Premier League, Serie A... Osim njih u Beograd nije doputovao ni prvi golman ekipe Ederson kao ni mladi Belgijanac Žeremi Doku. To može da bude i dobro i loše za Crvenu zvezdu. S obzirom na česte rotacije Pepa Gvardiole igrači sa manjom minutažom se grčevito bore za svoje mjesto u timu i htjeće da se dokažu svom šefu u Beogradu. Naravno, teško je nadoknaditi kvalitete ovih igrača, mada ako recimo u špicu krene Hulijan Alvarez, teško da je to neka olakšavajuća okolnost za odbranu crveno-bijelih. A TRIBINE? Vidjećemo! Na domaćim mečevima Crvena zvezda je ostala na jako malom broju navijača, pošto igre tima od dolaska Baraka Bahara nisu ubijedile publiku da dođe na stadion. Glazer od junaka do tragičara: Zvezda povela, Siti pobedioFudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Mančester Sitija na startu grupne faze Lige šampiona. Meč na stadionu Etihad završen je rezultatom 3:1 za prvaka Evrope. Golman Crvene zvezde Omri Glazer bio je u isto vreme junak i tragičar ovog duela. Fantastičnim intervencijama sprečio je nekoliko sigurnih golova, a onda velikom greškom kumovao preokretu domaćeg tima. Vodili su crveno-beli posle prvog poluvremena golom Osmana Bukarija u 45. minutu nakon sjajnog konteanapada i dodavanja Mirka Ivanića, ali je na samom startu drugog poluvremena Hulijan Alvarez izjednačio, a onda je isti igrač u 60. Црвена Звезда! насупрот Ман. Сити Глава у главу Fudbalski timovi Црвена Звезда! i Ман. Сити odigrali su 1 utakmice od 2023. Među njima, Црвена Звезда! je pobedio - puta (Ukupno golova 1, ...